Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
YARDIM

Hakkımızda

  

     KUTLULAR markasıyla bizler gülen kalpler inşa edebilmek için 1982 yılında bu yola koyulduk.

   Şuan Biri Sağlık Mahallesinde Biri Atatürk Bulvarında biride LÜLEBURGAZ'da olmak üzere 3 satış mağazası mobilyacıları ve marangozları ile sizlere hizmet vermek için herzaman yanınızdayız. 

   1982 yılında Ahmet KUTLU tarafından inşaat malzemeleri ve kereste satışı ile faaliyetine başlayan şirketimiz değişen zaman ve teknoloji ile faaliyetlerini ahşap doğrama, kapı ve dolap imalatı üzerine yoğunlaştırmıştır.

   35 yıllık tecrübeyle hızla büyüyen şirketimiz bir aile şirketidir.

   Kendi şirket bünyesinde mobilyacıları, marangozları, boyacıları olan şirketimiz her türlü toplu işlere ve özel dekorasyon işlerine anında cevap verebilmektedir.

   Yılların getirdiği bilgi, tecrübe ve deneyimle ahşap doğrama, kapı ve dolap üzerinde sektöründe aranan firmaların başında gelmektedir.

 

MİSYONUMUZ

    Günümüzün en büyük sıkıntısı yüksek maliyetler, kalitesiz ürünler olduğunu gören şirketimizin misyonu;

   Ahşabın doğallığını bozmadan, ahşapla yüksek kaliteyi birleştirerek, en kaliteli ürünleri en kısa zamanda imal edip bunları en ekonomik fiyatla tüketicisine sunmaktır...

 

VİZYONUMUZ

   Modern ve klasik tasarımların yanı sıra standart ve tek düzeliğin önüne geçmek adına geliştirdiğimiz postmodern tasarımlarımız ile her yaştan, her kültür ve zümre den insanların beğenilerini karşılayacak geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Kapı sektöründe tabuları yıkmak adına, her daim değişimin öncüsü olmaya gayret ediyoruz.

 

   Eğer kendi eviniz, oteliniz, mağazanız var ise yada mimar ,proje sorumlusu iseniz veya sadece "selam" demek istiyorsanız, sizlere memnuiyetle cevap vermek isteriz.

   SİZLERE DAHA İYİ YARDIMCI OLMAK İÇİN HİÇ ÇEKİNMEDEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN

FİYAT TEKLİFİ

 
 
 
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret124449
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.983632.1117
Euro34.634834.7735
Hava Durumu
Saat